Студенти на Међународној конференцији „The Plate“у Београду

Студенти прве године основних академских студија на студијском програму гастрономски менаџмент и професор Петар Грацун, испред Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи, Универзитета у Крагујевцу учествовали су на Међународној конференцији „The Plate“ која је на једном месту окупила еминентне светске и домаће шефове кухиња и друге угоститељске раднике који су разменили искуства и вештине у пракси и сазнали који су нови трендови и изазови са којима се сусреће ова индустрија.

Конференција је одржана у периоду од 19. до 20.10.2018. године у хотелу “Radisson Collection Old Mill“ у Београду.

Студенти су имали прилику да чују новитете из света угоститељства, упознају неке од најутицајнијих људи из овог света и буду део низа интерактивних предавања, панела као и да уживо присуствују презентационим кувањима.