Путања

Плаћена зимска пракса 2021/22: Хотел Краљеви чардаци Копаоник

Студенти који желе да обаве плаћену зимску праксу у хотелу Краљеви Чардаци Копаоник могу послати свој CV на e-mail адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (за сектор: Храна и пиће (F&B)) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Рок за слање биографија је среда 15.12.2021. године. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем skype-a, вибера, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. На оглас се могу јавити студенти свих нивоа студија, изузев студената који су већ  примљени на обављање зимске плаћене праксе у неком од хотела који су били у понуди.