Путања

Накнадна пријава стручне праксе за 2020/2021. годину

Студенти који су остали нераспоређени за обављање праксе и они који се нису пријавили за обављање праксе, а желе да у овој години обаве праксу, у објектима који још увек нису попуњени, треба, најкасније до понедељка 26. априла 2021. године, да се јаве у Студентску службу Гордани Крстић или на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., како би били накнадно распоређени.

Приликом пријаве у обавези су да доставе доказ о уплати у износу од 2.000 динара на име Пријаве стручне праксе по истеку рока који је за то предвиђен, односно Промена објекта обављања стручне праксе, након распоређивања. Уплате вршити према уплатницама за стручну праксу, које сваки студент има на свом порталу.

Студенти који пријављују другу праксу у овој школској години биће распоређени на слободна места која остану након расподеле за студенте који пријављују прву праксу ове године.

Преостала слободна места можете погледати кликом ОВДЕ.