Одржано гостујуће предавање Марије Лабовић, директорке Туристичке организације Србије

Директорка Туристичке организације Србије г-ђа Марија Лабовић, у амфитеатру Факултета одржала је предавање на тему “Промоција Србије као туристичке дестинације у земљи и иностранству“ у оквиру предмета Менаџмент туристичких дестинација.

Предавању су присуствовали студенти, декан, наставници и сарадници Факултета, представници Општине  Врњачка Бања, директор Туристичке организације Врњачка Бања, директори и менаџери хотела из Врњачке Бање, директорка Средње угоститељске школе у Врњачкој Бањи и представници медија.

Предавање је било веома интересантно   и подстакло је студенте да поставе велики број занимљивих питања.