Плаћена пракса 2021: хотеl Zepter Врњачка Бања

Студенти који желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу у хотелу Zepter у Врњачкој Бањи, могу послати свој CV директору хотела Војиславу Алимпићу на e-mail адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Пракса би се обављала на следећим радним позицијама: собарице, конобари, помоћни радници у кухињи, кувари, wellness, рецепционери, у трајању од минимум два месеца (може и дуже уколико се студенти и менаџмент хотела договоре). Студентима је обезбеђена веома атрактивна накнада за рад и исхрана у хотелу. Рок за слање биографија је понедељак 29.03.2021. године. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем skype-a, вибера, и сл). За више информација студенти се могу обратити проф. др Снежани Милићевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..