American adventure: Work and Travel program 2017

Позивају се студенти да присуствују презентацији *Work and Travel program 2017* који ће представити агенција American Adventure д.о.о. Која већ дужи низ година успешно послује у Србији. Овај програм представља прилику за обављање стручне праксе у САД у познатим хотелима попут *Ritz Carlot Hoteli, Hilton Hotel, Waldorf Astoria, Boston Harbour Hotel* и многих других, чије ће препоруке имати посебан значај у биографији и даљем развоју каријере. Такође, програм омогућава младим људима да се упознају са другом културом и бројним људима, да стекну прва радна искуства и радну дисциплину, путују и унапреде енглески језик.

Презентација ће се одржати у понедељак, 14.11.2016. године у 12 часова у Свечаној сали Факултета. Испод се налази Информатор Work and Travel програма, где се могу наћи кључне информације о условима програма, о чему ће бити више речи на презентацији. Презентацији могу присуствовати студенти свих година дипломских академских и мастер академских студија.

Информатор можете преузети кликом овде.