Студент Ангелина Лукић

Draga profesorka,

Koristim ovu priliku da Vam se javim jer sam pre par dana završila svoje treću po redu praksu i vratila se kući puna utisaka koje bih podelila sa Vama. Kao što rekoh, meni je ovo treća praksa i do sada sam bila na Kritu, u Španiji i evo sad u Ulcinju. Tokom prakse sam upoznala toliko novih ljudi razlicitih kultura i nacionalnosti, stekla iskustva u oblasti turizma i hotelijerstva, zaradila i proširila svoje vidike i otvorila sebi vrata sutra za zaposlenje,da ne mogu da zamislim šta bih drugo više volela da radim tokom protekla 3 leta. Hvala Vama i fakultetu što nam omogućavate sve to i što mislite na svoje studente. Volela bih da nastavite tako i unpred se radujem i ponudi novih praksi ove godine.

Srdačno,

Angelina Lukić