Хотел Србија ТИС

Poštovana dr Tanja,

hoću da izrazim veoma veliko zadovoljstvo što imamo prilike da sarađujemo sa vama kao institucijom.

Drugo, hoću da pohvalim Vašeg studenta koji je bio kod nas na stručnoj praksi. Pomenuti student je pokazao veoma veliko interesovanje za celokupno poslovanje recepcije, kao i hotela generalno. Brzina učenja kao i trud koji je student pokazao je na najvišem mogućem nivou. Ja za svojih šest godina, koliko radim u hotelu, nisam imao prilike da vidim takvo zalaganje i trud koji je koleginica, ulozila kako bi došla do novih veština i znanja. Trud, marljivost i pre svega poštenje su vrline koje svaki pretpostavljeni ceni i koji se u svakom preduzeću veoma visoko kotiraju i materijalno proprate.

Čast mi je bila, što sam imao prilike da sarađujem sa Vašom koleginicom, a nadam se i mojom budućom. S toga hoću da napomenem da je ovakav svetli primer budućnost našeg hotelijerstva. Njeno ime je Kristina Kravljača iz Knjaževca. Voleo bih da je više ovakvih primera u svim sferama društva i na svim fakultetima.

Veliki pozdrav Vama Tanja i Vašim kolegama.

Voleo bih kada bi se na nekom od predavanja pročitao ovaj mail kao podstrek svima da slede primer ovakvih osoba i studenata.

Još jednom veliki pozdrav iz Zaječara.

ŠEF RECEPCIJE
VLADA ŽIVKOVIĆ