Плаћена пракса 2024 – Хотел Слатина, Врњачка Бања

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали а желе да обаве двомесечну летњу праксу у периоду од 01.07. – 31.08.2024. у хотелу Слатина у Врњачкој Бањи, могу послати свој CV (са бројем телефона) менаџерки хотела Милици Аритоновић на емаил: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб. 060 5200635) са назнаком да сте студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције које се нуде су следеће: домаћинство, кухиња и wellness. Студентима је обезбеђена накнада за рад и један оброк у смени. Рок за слање биографија је недеља, 24.03.2024. Након тог рока, менаџмент хотела обавиће интервју са сваким студентом (путем телефона, вибера и сл.) и, након коначне селекције, послати Факултету списак примљених кандидата. За више информација студенти се могу обратити Доц. др Јасмини Огњановић, руководиоцу стручне праксе путем маил-а: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.