Плаћена пракса 2024 – Вила Етна, Угриновци

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали за плаћену праксу а желе да обаве месечну или двомесечну у периоду 20.06-20.08.2024. год. у Вили Етна у Угриновцима, могу послати свој CV (са бројем телефона) менаџерима хотела Исидори Дачевић и Нади Поповић на имејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 063-246-236 и 060-438-5558) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B) (конобар, кувар) и Домаћинство (собарица). Студентима је обезбеђена накнада за рад (уз плаћен прековремни рад), смештај и исхрана. Рок за слање биографија је недеља 24.03.2024. год. Након тога ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, скајпа, вибера, и сл) и након коначне селекције послати Факултету списак примљених студената најкасније у четвртак 28.03.2024. год. Важна напомена: ова понуда је искључиво за студенте који нису нигде примљени на плаћену праксу! За више информација студенти се могу обратити доц. др Немањи Пантићу, руководиоцу стручне праксе студената путем имејла: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.