Плаћена пракса 2024 – Пансион Обрадовић, Катићи

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали за плаћену праксу а желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу у периоду 01.07 - 01.09.2024. у Пансиону Обрадовић у Катићима, Ивањица могу послати свој CV (са бројем телефона и бројем индекса) Јелени Стојановић на мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 0645334385) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Студентима је обезбеђена накнада за рад (уз могућност бонуса), смештај, исхрана и превоз (од аутобуске станице у Ивањици до Катића). Рок за слање биографија је недеља, 24.03.2024. Након тог рока обавиће се интервју са сваким студентом (путем телефона, Skype-a, Viber-a, и сл), и након коначне селекције Пансион ће послати Факултету списак примљених студената најкасније у четвртак 28.03.2024. Важна напомена: ова понуда је искључиво за студенте који нису нигде примљени на плаћену праксу! За више информација студенти се могу обратити доц. др Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.