Плаћена пракса 2024 – MK Mountain Resort - Хотел Гранд, Копаоник

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали за плаћену праксу а желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу у периоду 01.07 - 01.09.2024. у хотелу Grand, MK Mountain Resort на Копаонику могу послати свој CV (са бројем телефона и бројем индекса) менаџеру људских ресурса Миљану Милићу на мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 0648714002) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Ресторана (конобар). Студентима је обезбеђена накнада за рад (уз могућност бонуса и награде за најбоље студенте од стране менаџмента хотела), смештај, исхрана и превоз. Рок за слање биографија је недеља, 24.03.2024. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, Skype-a, Viber-a, и сл), и након коначне селекције послати Факултету списак примљених студената најкасније у четвртак 28.03.2024. Важна напомена: ова понуда је искључиво за студенте који нису нигде примљени на плаћену праксу! За више информација студенти се могу обратити доц. др Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.