Плаћена пракса 2024 – Хотел Извор, Аранђеловац

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали за плаћену праксу а желе да обаве плаћену летњу праксу у трајању од минимум месец дана, пожељно два месеца у периоду 01.07 - 31.08.2024. у хотелу Извор у Аранђеловцу могу послати свој CV (са бројем телефона) F&B менаџеру Дејану Милојевићу на мејл адресу: f&Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 063432362) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у следећим секторима: Домаћинство, Ресторан, Кухиња, Spa & Wellness. Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. Приликом аплицирања обавезно навести за које радне позиције се конкурише, број индекса, као и временски период у којем планирате да обавите праксу. Рок за слање биографија је недеља, 24.03.2024. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, Skype-a, Viber-a, и сл), и након коначне селекције послати Факултету списак примљених студената најкасније у четвртак 28.03.2024. Важна напомена: ова понуда је искључиво за студенте који нису нигде примљени на плаћену праксу! За више информација студенти се могу обратити доц. др Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.