Плаћена пракса 2024 – Хотел Iberostar Bellevue, Бечићи, Црна Гора

Студенти који су остали нераспоређени у првом кругу или нису аплицирали за плаћену праксу а желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу од јуна до септембра 2024. (минимум 2 и по месеца) у хотелу Iberostar Bellevue у Бечићима у Црној Гори, могу послати свој CV (са бројем телефона) Ђорђију Алексићу директору кадровске службе хотела на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 00382-69-555-481) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Рецепције (помоћни рецепционер), Кухиње (кувар, помоћни кувар, сервер, посластичар) и Ресторана (конобар, шанкер). Студентима је обезбеђена накнада за рад (уз могућност бонуса и плаћања прековременог и ноћног рада, рада на државни празник, као и напредовања, самим тим и повећања основне зараде), смештај, исхрана (три оброка у хотелској мензи), корпоративнa униформa, радна и боравишна дозвола у Црној Гори (о трошку хотела), пријава на здравствено и пензионо осигурање, рефундирање трошкова превоза у висини повратне аутобуске карте по обављеној пракси, плаћена санитарна књижица (за радне позиције на којима је неопходна) и здравствено и пензионо осигурање. Прилиом аплицирања обавезно навести за које радне позиције се конкурише, као и временски период у којем планирате да обавите праксу. Рок за слање биографија је недеља 24.03.2024. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл), и након коначне селекције послати Факултету списак примљених студената најкасније у четвртак 28.03.2024. Важна напомена: ова понуда је искључиво за студенте који нису нигде примљени на плаћену праксу! За више информација студенти се могу обратити проф. др Снежани Милићевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.