Драга Тања,

Захваљујемо се на упиту и сарадњи са нашом организацијом.

Стручну праксу у нашој организацији обављао је студент Ана Симић. Студент је стручну праксу обављао током јула месеца и почетком августа, када је организација имала повећан обим посла због припреме и одржавања манифестација "Куршумлијска гитаријада" и "Културно лето", те нам је Анина посвећености, заинтересованост и ажурност била од велике помоћи. Ана је учествовала у свим активностима током припреме манифестација. Такође, у наведеном периоду имали смо неколико организованих посета нашем граду и Ђавољој Вароши, и у тим активностима организације и вођења је студент био укључен. Студент је радио и на прикупљању података и предлога за редизајн сајта Туристичке организације.

Сходно наведеном, изузетно смо задовољни обављеном стручном праксом, и похваљујемо Ану на заинтересованости, посвећености и одговорности за време трајања стручне праксе.

Пуно успеха желимо Вама у раду и студентима на факултету. Свако добро!

Срдачан поздрав,

"Туристичка организација општине Куршумлија"