MK Mountain Resort

MK Mountain Resort се налази на Копаонику, најпрестижнијем ски центру у Србији и једном од најпопуларнијих у региону. Resort чине Grand Hotel & SPA ****, Family Hotel Angella **** и Apartments Konaci ****. Са 1500 лежајева MK Mountain Resort представља највећи хотелски комплекс на Копаонику. Комплетан смештајни капацитет MK Mountain Resorta је до краја 2012. године у потпуности реновиран и опремљен у складу са највишим хотелским стандардима, а укупна вредност инвестиције у модернизацију комплекса износи 22 милиона евра. MK Mountain Resort је отворен за своје госте током целе године, трудећи се да им боравак учини једнако интересантним, како у зимској тако и у летњој сезони, обједињујући хотелске садржаје и могућности које природно окружење нуди за активан породични одмор, wellness & spa одмор, за организацију разних манифестација, teambuilding-a, конгреса и семинара, спортских припрема, школа у природи и школских екскурзија.